Oceľ je ekologická, pevná, má vysokú životnosť a pri výstavbe nového rodinného domu vám môže ušetriť až 30 percent z rozpočtu.

Často sa pri svojej práci stretávame s názorom, že montované domy sú z dreva a nevydržia tak dlho ako napríklad tie murované. Tu si však dovolíme trochu odporovať. Veľa montovaných domov sa dnes už stavia s použitím oceľových profilov. Tie majú niekoľko zásadných vlastností – ako napríklad dlhá životnosť, pevnosť a na rozdiel od dreva skvelú rozmerovú stálosť.

Oceľ a oceľ

Nie je však oceľ ako oceľ. Jej základ tvorí železo a uhlík a nie je ani také dôležité odkiaľ pochádza, ale skôr kto ju spracováva, ako ju ošetruje a ako ju dôkladne kontroluje. Kvalitné spracovanie a rovnako správne použitá trieda ocele zabezpečí jej dlhovekosť a zodpovedajúcu nosnosť.

Aj preto sú naše oceľové profily slovenské. Hlohovská spoločnosť Steelong®, ktorá na náš trh priniesla pred pár rokmi rovnomennú stavebnú technológiu, dôkladne analyzuje chemické, fyzikálno-mechanické a štruktúrne vlastnosti oceľových profilov. Domy našich zákazníkov tak stoja na 2-krát žiarovo pozinkovanej a uzavretej konštrukcii, s maximálnym dôrazom na životnosť a odolnosť materiálov.

Trvalo udržateľná, kvalitná a dostupná: Naše montované rodinné domy sú zo Slovenska

.

Rýchlo a kvalitne
Vďaka vyššie spomínanej technológii sa do vášho nového rodinného domu môžete nasťahovať už pár mesiacov od podpísania zmluvy. Stačí si iba vybrať projekt z nášho katalógu. Do výroby následne zadáme údaje z projektovej dokumentácie a patentovaná technológia Steelong® vylisuje potrebné diely ako pre stavebnicu.Konštrukcia je tak až o 70 percent rýchlejšia a o 30 percent lacnejšia ako keby ste použili tradičný stavebný materiál vrátane tehál, tvárnic alebo dreva. Táto technológia nám navyše umožňuje stavať aj komplikovanejšie stavby s výškou až do štyroch podlaží.
.Trvalo udržateľná, kvalitná a dostupná: Naše montované rodinné domy sú zo Slovenska
.
Spolu pre lepšiu budúcnosť
Veríme, že ak ste sa rozhodli postaviť dom, predstavujete si, že raz v ňom budú bývať vaše deti a možno aj deti vašich detí. Konštrukcia z ocele tento potenciál má. Záleží nám však aj na tom, ako bude vyzerať prostredie, v ktorom budú naši potomkovia vyrastať. Jednou z nesporných výhod ocele je, že je stopercentne recyklovateľná bez straty kvality. V našej spoločnosti sme za trvalo udržateľný rozvoj a preto je aj oceľ, na ktorej sa rozhodnete váš nový dom postaviť recyklovaná. Ak vás náš článok zaujal, stiahnite si náš katalóg a navštívte nás osobne v obchodnom centre pre bývanie Styla na Zlatých pieskoch. Sme presvedčení, že spolu sa nám podarí vytvoriť pre vás a vašu rodinu vysnívaný domov presne podľa vašich predstáv. Bez zbytočného predlžovania výstavby a zbytočného navyšovania rozpočtu. Tešíme sa na vás!