O nás
O nás

Inova Domy, s.r.o.

Stavajte s nami v pohode, bez stresu a s ľahkosťou.

Viac ako 25 rokov skúseností v slovenskom stavebníctve sme sa rozhodli  investovať do novej modernej spoločnosti Inova Domy s.r.o. Máme dlhoročnú prax v oblasti projektovania a realizácie stavieb rôzneho druhu.

Neustále sledovanie nových trendov v stavebnom priemysle, ako i v samotnom bývaní nás priviedlo k myšlienke rozšíriť naše porfólio o výstavbu rodinných domov použitím novej technológie.

Táto inovatívna stavebná metóda využíva pri výstavbe nových objektov prevažne suché procesy. Predstavuje možnosť ponúknuť našim klientom projekty, ktoré im prinesú možnosť rýchlej stavby za bezkonkurenčnú cenu a z výhradne certifikovaných materiálov.

Naším cieľom je priniesť klientom cenovo dostupné bývanie za krátky čas. Zároveň sú dodržané požiadavky a štandardy nízkoenergetickej stavby, čím sa znižujú náklady na energie a ďalšie prevádzkové náklady.

Našou hlavnou prioritou je, čo v najväčšej miere prispieť k ochrane životného prostredia a k trvalo udržateľnému rozvoju. A to predovšetkým elimináciou odpadu a využívaním recyklovateľných a ekologických materiálov, ktoré vytvárajú optimálne životné prostredie a nemajú negatívny vplyv na zdravie človeka.

Výhody Inovadomov

Pozrite si, aké výhody ponúkajú Inovadomy

Inovácie a moderný dizajn

Spájame moderný dizajn a inovatívne technológie, aby sme vám vytvorili funkčný a pohodlný domov so zdravou klímou.

Cena

Ponúkame bezkonkurenčnú cenu, ktorá je o 30 % výhodnejšia vďaka inovatívnym postupom a moderným technológiám.

Rýchlosť

Robíme všetko preto, aby sme vám umožnili bývať čo v najkratšom čase už do 60 dní a užívať si vlastný domov bez čakania.

Kvalita

Najkvalitnejšie dostupné materiály spĺňajúce nízkoenergetické a ekologické požiadavky moderných stavieb .

Ekológia

Kladieme dôraz na zdravé prostredie bývania, kvalitné ekologické materiály, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Úspornosť

Rodinné domy navrhujeme a staviame s ohľadom na úsporu energií a tým minimalizujeme mesačné náklady na bývanie.

Väčší priestor

Dbáme na úsporné členenie priestoru . S nami získate až o 10% väčší obytný priestor.

Komplexnosť služieb

Naším cieľom je umožniť vám jednoduchú a ľahkú cestu k vášmu kvalitnému bývaniu. Všetko zariadime za vás. Od financovania až po zariadenie interiéru.

Variabilita

Pod variabilitou rozumieme možnosť voľby výbavy podľa vlastných potrieb a predstáv ako i voľby rozsahu realizácie stavby rodinného domu.